TÜM PROJE & HABERLER
-Yeni web sitemiz deneme yayınına...
-Cedetaş Ledli Ürünleri EAC Belg...
-Tekfen Kağıthane Ofispark
-Cedetaş Kit Üniteleri DEKRA belg...
- Yönetmelikler gereği acil aydı...
- Sanayi ve Ticaret Bakanımız Say...
- ISO 9. Sanayi Kongresi ve İnova...
- Olimpa AVM / İstanbul
- The Edition Otel / İstanbul
- Torium AVM / İstanbul
- Limak Yalova Otel / Yalova
- Limak Kavacık Otel / İstanbul

- Yönetmelikler gereği acil aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin periyodik bakımlarının ve raporlamalarının yapılması bir zorunluluktur.
Yönetmelikler gereği acil aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin periyodik bakımlarının ve raporlamalarının yapılması bir zorunluluktur. 

Ancak bakım için kişi veya ekip bulundurma zorunluluğunun getirdiği yüksek maliyet,cihaz arızalarına anında müdahale edilememesi,olası arızaların önceden tespit edilememesi ,düzgün raporlama yapılamamasının getirdiği sıkıntıları bertaraf etmek için ‘`Adreslenebilir Acil Durum Aydınlatma Yönetim Sistemi`` geliştirilmiştir.

Adreslenebilir Acil Durum Aydınlatma Yönetim Sistemi ile her bir acil aydınlatma&yönlendirme armatürünün DALI arabirimi ile adreslenmesi sağlayarak, merkezi bir sistem üzerinden bilgilerinin izlenmesini sağlar. İstenilen armatürün adresi girilerek ilgili armatürün şebeke, lamba, pil ve elektronik devresi gibi temel üniteleri hakkında bilgi, kontrol, izleme ve raporlama işlemlerinin yapılmasına olanak sağlanır. Sistem sayesinde  minimum bakım personeli ile düşük işletim maliyeti ve büyük bir zaman tasarrufu ,  kolay raporlama ve  önleyici bakım imkanı sağlanır.